אודות הקבוצה

סטנדרט הבניה בקבוצה נתמך בנסיון וידע של חמישים שנה של דור המייסדים. בחטיבת הביצוע מטפחים מתודות עבודה מקצועיות, הנדסה וקדמה טכנולוגית שמשרתת באופן הטוב ביותר את הצורך במבנים חזקים שעונים לכל הקריטריונים של בנייה איכותית ופונקציונאלית. בטחון המשפחות, העיצוב והאדריכלות עומדים בבסיס המחוייבות של הפירמה. יסודות הפעילות של הקבוצה מושתתים על אהבת הארץ ואהבת האדם וגלומים בהם ערכים של יצירה, התפתחות וצמיחה. ביחד עם בני הדור השלישי אנו מובילים תפיסה שליבת העסקים שלה מושתתת על ערכי החברות והמשפחה, חברה שורשית שבונה מתוך נאמנות ומחוייבות ליצור חיים בקן משפחתי אידאלי.

החטיבה היזמית

חטיבת היזמות של חברת חן ברון עוסקת באיתור עתודות קרקע בערים מתפתחות באיזורים נבחרים ומבוקשים. החברה מקיפה את הפרויקט במיטב אנשי המקצוע אשר מלווים אותה לאורך שנים – בנקים, שמאי מקרקעין, אנשי פיקוח, מהנדסים, מעצבים ואדריכלים.
כמו כן ראוי לציין שאת הקבוצה מלווים בצד המשפטי משרד עורכי הדין מהמובילים בתחום הנדל"ן.
קבוצת חן ברון שמה לעצמה כמחויבות על לתת מענה ויחס אישי מקצועי לכל כשבפרויקטים אותם הפירמה מובילה, פרויקטי בוטיק אקסקלוסיביים למגורים. הדגש ליצור חווית מגורים אחרת כזו שמדגישה את צרכי הקהילה והמחויבות למשפחה.

חטיבת הביצוע

הינה חברה קבלנית ותיקה, אשר נוסדה בשנת 1994.
החברה עוסקת בהקמת פרויקטים איכותיים למגורים – החל משלב התכנון, דרך העיצוב האדריכלי ועד לשלב מסירת הדירות.
החברה מעסיקה אנשי מקצוע ויועצים מובילים בתחומם ומחזיקה בציוד ובמערכות בנייה מתקדמות וחדשניות. הפירמה רשומה בהתאחדות הקבלנים והבונים בישראל.
לחטיבת הביצוע גב כלכלי חזק ואיתן מאת החברה היזמית המאפשר לה להפגין יכולות יוצאות דופן בתחום הבנייה וזאת באמצעות צוות מיומן, ניסיון רב שנים ומצוינות בתחומי הניהול וההנדסה.
החברה מקפידה על שיטות בנייה מתקדמות, בדגש על בנייה ירוקה ליצירת חסכון ניכר רב במשאבים. חטיבת הביצוע מחויבת לתו של איכות ללא פשרות.